Egzersiz ve Spor Psikolojisi Derneği

Association of Exercise and Sport Psychology

Egzersiz ve Spor Psikolojisi Derneği Spor ve Aktif Yaşam Fuarı'nda

19/09/2017
Derneğimiz, 14-17 Eylül tarihleri arasında Beylikdüzü Tüyap'ta düzenlenen ve sektörün önde gelen firmaların katıldığı fuarda  Egzersiz ve Spor Psikolojisi ailesini temsil etti.
Fuara bu yıl ilk kez katılan Egzersiz ve Spor Psikolojisi Derneğimizi, fuarın açılış töreninde Başkan Prof.Dr. Turgay BİÇER ve Genel Sekreter Doç. Dr. Veysel KÜÇÜK temsil etti.
Aynı zamanda Fuarda yapılan etkinlikler kapsamında  Prof. Dr. Turgay Biçer "Spor’da Başarının Psikolojisi" isimli sunumu, Doç Dr. Veysel Küçük "Sporda Zihinsel Dayanıklılık" isimli sunumlarıyla  organizasyona derneğimiz adına katkı sağladılar.
Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, 5 salon ve 40.000 metrekarelik kapalı alanda ziyaretçilerini ağırladı.
 Türkiye dışında Amerika, Almanya, Çin, Hollanda, İngiltere, İspanya, İsveç, İtalya, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Slovenya’dan 93 farklı markayı bünyesinde barındıran 133 firma ve firma temsilcisi de fuarda ziyaretçilerle buluştu.
Ayrıca Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, 43 ülkeden 200’e yakın bireysel ziyaretçinin yanı sıra Sırbistan, Makedonya, Kosova ve Gürcistan’dan 36 satın alma yetkilisi ile yeni iş birlikleri ve etkin stratejilerin oluşturulmasında önemli rol oynuyor.
Atletizm’den Bilardo’ya, Masa Tenisi’nden Futbol Tenisi’ne Zumba’dan Step’e, Aerobic’ten Pilates’e dört günde doksanın üzerinde etkinliğin yapıldığı fuarın Açılış Töreni’ne ise spor dünyasının önemli isimleri katıldı.
Sektörün öncü kurum ve firmalarının katıldığı Türkiye’nin ilk ve tek spor fuarına, alanında öncü olan Egzersiz ve Spor Psikolojisi Derneğimiz de yer alıp eğitim-öğretim konusundaki bilgi ve tecrübelerini sektör ve ziyaretçilerle paylaşma imkanı buldu.

Haber Resimleri

Habere ait fotoğrafı büyütmek için fotoğraflardan herhangi birini tıklayınız.