Egzersiz ve Spor Psikolojisi Derneği

Association of Exercise and Sport Psychology

III. Uluslararası Egzersiz ve Spor Psikolojisi Kongresi Başlıyor

20/04/2015

   Sizi Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu ve Egzersiz ve Spor Psikolojisi derneği adına alanımızla ilgili bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmak amacıyla III. Uluslararası Egzersiz ve Spor Psikolojisi Kongresi\'nde Türkiye ve Dünyanın yeni cazibe merkezi İstanbul’da buluşmaya davet etmenin gururunu yaşıyoruz. 

     8000 yıllık kültürel tarih geçmişi bulunan ve Doğu Roma İmparatorluğu ile Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik, genç Türkiye Cumhuriyeti’ne de kültür başkentliği yapan İstanbul’da Boğazın kıyısında,  Avrupa ile Asya arasında kurulmuş bulunan Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerinin orta noktasında, adeta geçmişten geleceğe köprü özelliğindeki Anadoluhisarı semti, barındırdığı Göksu deresi, Küçüksu deresi tarihi hisarı, Nişantaşı ve Küçüksu Kasrı gibi doğal ve tarihi zenginlikleri ile de tanınır. Marmara Üniversitesi’nin Göksu kenarındaki seçkin Yerleşkesinde yapılacak olan sempozyum hem dünyanın her yerinden bilim insanlarının buluşarak bilgi ve deneyim paylaşacağı hem de planlanan sosyal ve kültürel etkinlikler ile İstanbul şehir kültürünü deneyimleme fırsatı bulabilecekleri bir organizasyon olacaktır.

     En büyük dileğimiz Kongremizde  bu alandaki, bilimsel üretimlerinizin en değerli ürünlerini görebilmek ve paylaşabilmektir. Bu nedenle Kongremize değerli katkılarınızı ve katılımlarınızı bekliyoruz.

Detaylı Bilgi İçin: http://sportspsyc2015.kongre.marmara.edu.tr/

Tarih  : 23 - 25 Ekim 2015

Yer    : Marmara Üniversitesi Anadolu Hisarı Yerleşkesi\'nde gerçekleştirilecektir.